Squash and zucchini

$28.99
case (9.07kg)
$0.32/100g
$3.51
unit (approx. 0.8 kg)
$4.39 / kg
$0.44/100g $1.99/lb
$34.99
case (11.34kg)
$0.31/100g
$6.99
unit (1x1.36kg)
$0.51/100g
$32.99
case (6x1.36kg)
$0.40/100g
$7.39
unit (1x1.36kg)
$0.54/100g
$34.99
case (6x1.36kg)
$0.43/100g

Pumpkin

09215
$3.99 $4.99
unit (1un)
$3.99/unit
$179.99 $229.99
case (60x1un)
$3.00/unit
$4.99 $6.99
unit (1x2un)
$2.91/unit
$32.99 $39.99
case (7x2un)
$2.75/unit
$4.99 $6.99
unit (1x2un)
$2.91/unit
$32.99 $39.99
case (7x2un)
$2.75/unit
$6.99
unit (1x2un)
$48.93/unit
$39.99
case (7x2un)
$39.99/unit
$6.99
unit (1x2un)
$48.93/unit
$39.99
case (7x2un)
$39.99/unit
$14.99
unit (1x10un)
$1.50/unit